Natura.
Tradycja.
Doświadczenie.

email biuro@nadolany.com

telefon +48 501 160 450

Nieprzerwanie od 1990 roku.

Firma powstała w krainie stworzonej do tego rodzaju działalności produkcyjnej, w przepięknych, pełnych gęstych lasów Bieszczadach. Została założona w 1990 roku i od tamtej pory nieprzerwanie produkuje różnego rodzaju drzwi, dopracowując się po latach solidnej marki. Na lokalnym rynku jej produkty znane są powszechnie jako "Drzwi z Nadolan".

W ramach Regionalnego Konkursu Promocyjnego firma Nadolany otrzymała wyróżnienie w kategorii Produkt Roku Ziemi Sanokckiej 2002

Przekonaj się sam

Profesjonalne podejście.

Technológie · Ponuka

Zakład dysponuje dobrze wyposażonym, systematycznie modernizowanym parkiem maszynowym oraz stałą, doświadczoną załogę. Wyroby wykonywane są w 100% z naturalnego drewna.

Cykl produkcyjny obejmuje samodzielne, w pełni kontrolowane przygotowanie tarcicy na własnym tartaku, precyzyjne usunięcie z niej wilgoci w suszarni oraz przygotowanie pozbawionej sęków klejonki (drewno jest sklejane pod przemysłową prasą). Jeżeli zamówienie uwzględnia lakierowanie, odbywa się ono na miejscu, przy użyciu lakierów przemysłowych - lazurów, które pokazują słoje drewna w różnych kolorach.

W ofercie znajdują się zarówno drzwi wejściowe – ocieplane, jak i wewnętrzne, przeznaczone do pomieszczeń (w tym również drzwi z szerokimi ościeżnicami i bocznymi opaskami), dostępne w różnych wymiarach, o bardzo bogatej różnorodności wzorów i rodzajów wykończenia.

Firma zaprasza do zapoznania się z ofertą zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Zlecenia realizowane są w kolejności składania zamówień i zgodnie z ustalonym terminem. Na prośbę klienta firma przeprowadza stosowne pomiary na miejscu, oferuje doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego typu drzwi. Możliwe jest również zamówienie usługi montażu drzwi wykonanych na zamówienie. Serdecznie zapraszam do kontaktu

Co o nas mówią?

Dlaczego właśnie my.

,

,

,

Dołącz do zadowolonych klientów.

Firma zaprasza do zapoznania się z ofertą zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Zlecenia realizowane są w kolejności składania zamówień i zgodnie z ustalonym terminem. Na prośbę klienta firma przeprowadza stosowne pomiary na miejscu, oferuje doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego typu drzwi. Możliwe jest również zamówienie usługi montażu drzwi wykonanych na zamówienie.

Eugeniusz Łuczyński

Zakład Stolarki Budowlanej

Nadolany 80
38-505 Bukowsko

Email

biuro@nadolany.com

Telefon

+48 501 160 450
+48 13 46 64161